Apartmány
Máte problém ubytovať sa v Bytči? Na stránkach Apartmány Bytča môžete tento problém hravo vyriešiť. Nájdete tu prehľadný cenník, fotogalériu apartmánov a taktiež kontaktné informácie prostredníctvom ktorých si môžete zarezervovať ubytovanie v týchto apartmánoch.
Chata Kinex
Boli ste už na chate Kinex? Ak nie, internetová stránka chaty Kinex Vám priblíži možnosti ubytovania, cenník a taktiež fotogalériu priestorov tejto chaty, ale aj exteriérov a to najmä prírodných rozmanitostí, ktoré okolie chaty prináša. Na tejto internetovej stránke sa dozviete taktiež o možnostiach pešej turistiky, cykloturistiky a taktiež aj o možnostiach športového lezenia v okolí chaty.
MŠ Dostojevského
MŠ na ulici Dostojevského v Bytči zapája deti do rôznych aktivít, o ktorých sa dozviete práve na týchto internetových stránkach. Dozviete sa takisto niečo z histórie, ale aj súčasnosti tejto materskej školy. Čaká na Vás aj pestrá fotogaléria z jednotlivých akcií (napr. deň otvorených dverí, stavanie mája, návšteva me
MŠ Hurbanova
Internetové stránky ďalšej materskej školy, ktorá sa nachádza v Bytči, sú veľmi pestrofarebné a nielen to, nájdete tu množstvo užitočných informácií o tejto materskej škole. Dozviete sa niečo o projektoch, jednotlivých triedach a takisto aj akciách, ktoré materská škola usporiadava (napr. karneval, divadlo, slávnosť svetielok, ... ). Vo fotogalérii si môžete prezrieť obrázky výtvarných diel detí.
ZŠ Mieru
Na týchto internetových stránkach sa dozviete viac o ZŠ, ktorá sa nachádza na Ulici mieru v Bytči. ZŠ sa zapája do rôznych projektov, o ktorých sa píše aj na ich internetových stránkach. Nájdete tu taktiež rubriky „Učitelia píšu“ a „Žiaci píšu“ a fotogalériu rôznych aktivít, ktoré táto ZŠ vykonáva.
ZŠ Eliáša Lániho
Základná škola Eliáša Lániho
Jazyková škola
Jazyková škola
Rockstonefest
Máte radi rockovú hudbu a festivaly? Určite si nenechajte ujsť tento rockový festival, ktorého druhé pokračovanie si budete môcť pozrieť v Bytči. Viac informácií o programe a možnosti kúpy vstupeniek sa dozviete na tejto internetovej stránke. Taktiež si môžete pozrieť fotogalériu, ktorá Vám priblíži ako to vyzeralo na minuloročnom Rockstone feste.
Zodpovedne.sk
Internetová stránka Zodpovedne.sk Vám prináša informácie ohľadom bezpečného používania internetu a taktiež Vás prevedie virtuálnym svetom, ktorý internet ponúka. Dozviete sa napr. čo je to SPAM, HOAX, vírusy, ... a budete si môcť pozrieť taktiež zaujímavé videá, ktoré internet ponúka. Cieľom projektu Zodpovedne je zapojiť sa do európskej siete a zdieľať skúsenosti národných uzlov.
HK Direct
Na internetovej stránke horolezeckého klubu DIRECT BYTČA môžete nájsť informácie ohľadom tohto horolezeckého klubu, pripravovaných horolezeckých akciách, bohatú fotogalériu, videá a recenzie na uskutočnené horolezecké výlety. V prehľadných tabuľkách si môžete prezrieť aj históriu uskutočnených pretekov horolezeckých klubov a mnoho iných inf.
Ranč Súľov
Boli ste už niekedy na skutočnom ranči? Internetové stránky ranča Súľov Vám poskytnú informácie ohľadom ponuky tohto zaujímavého ranča, možnostiach ubytovania a taktiež si vo fotogalérií môžete pozrieť jednotlivé kone, ktoré sa chovajú na tomto ranči. Ranč Súľov je zameraný na agroturistiku, chov koní, jazdenie a iné aktivity.
Súľov
Súľovské skaly sú jednou z najvýznamnejších prírodných lokalít Slovenska. Na týchto internetových stránkach sa dozviete o rozmanitých prírodných úkazoch lokality Súľov a možnostiach turistických výletov či horolezectva. Stránka je obohatená o fotogalériu a videá, prehľadnú mapu a taktiež tu nájdete informácie o možnostiach ubytovania sa v tejto lokalite.
Lamgagungfu
Mestský hádzanársky klub MHK Bytča
Mestský hádzanársky klub MHK Bytča
Inštitút jazykov a vzdelávania Bytča
Inštitút jazykov a vzdelávania Bytča je popredná spoločnosť zameraná na poskytovanie kvalitných služieb v oblasti vzdelávania.
  • Jazykové kurzy
  • Kurzy účtovníctva a počítačové kurzy
  • Doučovanie
  • Výhody kurzov u nás
  • Úradné a neúradné preklady